Bar kawowy


BAR KAWOWY- to serwowanie kawy na najwyższym światowym poziomie, według standardów WBC (World Barista Championship).
Dzięki naszej obsłudze, goście poznają smak prawdziwego espresso oraz finezyjnego cappuccino. Proponujemy Państwu obsługę dla małych grup oraz kompleksowy serwis na największych imprezach okolicznościowych.

Zapewniamy sprzęt najwyższej jakości:
ekspresy ciśnieniowe, młynki elektryczne, mobilne bary, w pełni wykorzystywane przez mistrzów przyrządzania napojów kawowych. Każda filiżanka podawana jest w stylu LATTE ART, dzięki czemu wspaniały smak kawy ukoronowany jest artystycznym wzorem z mlecznej pianki. Idealny napar oraz perfekcyjnie spienione mleko połączone z likierami, syropami oraz smakowymi posypkami pozwolą nam na wykonanie zaskakujących wzorów takich jak rozeta, serce, a nawet zachód słońca.

Coffee Bar to także nieograniczone możliwości smakowe w dziedzinie napoi blenderowanych na bazie kawy. Łamiemy obowiązujące zasady, wprowadzając nowe trendy smakowe. Z miłą chęcią przygotujemy dla Państwa welcome drinka na bazie bananów i espresso, a po posiłku podamy deser na bazie jogurtu, lodów, kawy i owoców!

Pracujemy na najlepszych gatunkowo ziarnach kawy, których smak i aromat  zadowoli najbardziej wymagających smakoszy. Podczas obsługi podzielimy się wiedzą dotyczącą parzenia kawy, a najbardziej zaciekawieni goście będą mieli możliwość spróbowania zaparzenia swojego własnego espresso lub narysowania czegoś na piance.  Zadbamy o to, aby każda z osób przez nas obsługiwana znalazła coś dla siebie!


Więcej zdjęć w zakładce Galeria „ Świat Kawy  ”

Copyright © 2011
all right reserved
Extreme Bar | tel.509 662 360 Katowice 40-079 ul. Gliwicka 15 marketing@extremebar.pl
undicom.pl
created by