Rzeźby z lodu


Jesteśmy niezawodną firmą, która zajmuje się projektowaniem oraz profesjonalnym wykonaniem rzeźb z lodu na drobne uroczystości, duże eventy oraz kampanie reklamowe. Z bloków o wymiarach 100/50/25 cm tworzymy pojedyncze rzeźby oraz duże konstrukcje np. imponujące lodowe iglo. Extreme Bar to niezawodna firma, zajmująca się również projektowaniem oraz profesjonalnym wykonaniem rzeźb z lodu na drobne uroczystości, duże eventy oraz kampanie reklamowe.

Dzięki specjalnej technice wytwarzania uzyskujemy krystalicznie czyste, idealnie przezroczyste lodowe rzeźby. To kolejna alternatywa dla dekoracjiwnętrza czy stołów w czasie imprez okolicznościowych. Figury utrzymują się w niezmienionym stanie przez kilkanaście godzin, czarując swym niebanalnym wyglądem. W rzeźbach można „zatopić” wszelkiego rodzaju produkty, związane z danym wydarzeniem lub wygrawerować logo firmy oraz dowolny napis. Taka forma daje możliwość wyrafinowanej ekspozycji. Rozmiar konstrukcji oraz jej kształt i stylizacje mogą Państwo ustalać sami i dowolnie dopasowywać do charakteru imprezy.

Z brył lodowych można wykonać m. in. :

- bary lodowe
- lodowe logo
- konstrukcje z połączonych ze sobą wielu bloków
- lodowe kieliszki
- lodowe dekoracje często wykorzystywane np. podczas wesel


Dzięki specjalnej technologii nasz lód jest idealnie przejrzysty, a podświetlone rzeźby lampami nie emitującymi ciepła utrzymują się w temperaturze pokojowej do 9 godzin. Pozwolimy Państwu na własne oczy zobaczyć, jak rodzi się sztuka.

Uświetnimy każde przyjęcie okolicznościowe lub imprezę firmową. Gwarantujemy, że ustawione na stołach lodowe dzieła w których możemy wygrawerować logo bądź zatopić wszelkiego rodzaju produkty wprawią w zachwyt i na długo pozostaną w pamięci Państwa Gości.

BO PIĘKNO POWSTAJE W -20 °CWięcej zdjęć w zakładce Galeria „ Atrakcje z Lodu ”

Copyright © 2011
all right reserved
Extreme Bar | tel.509 662 360 Katowice 40-079 ul. Gliwicka 15 marketing@extremebar.pl
undicom.pl
created by