Pokazy barmańskie

Zapierające dech w piersiach pokazy barmańskie są niezwykle atrakcyjną formą urozmaicenia właściwie dowolnego wydarzenia – wesela, imprezy firmowej czy akcji promocyjnej. Nasz zespół sprawi, że organizowane przyjęcie okaże się absolutnym sukcesem. Nasze profesjonalne usługi cateringowe to nie tylko smaczne, kolorowe drinki. To także, a może przede wszystkim wspaniałe pokazy barmańskie będące połączeniem gry świateł, igrania z ogniem oraz zaprzeczania prawom grawitacji. Fruwające w powietrzu świecące butelki LED, płonący bar, sztuczki wykonywane w rytm grającej muzyki – wszystko to sprawia, że nasza grupa jest jedną z najlepszych w Polsce. Z naszym show wykonywanym przez najlepszych barmanów flair każda imprez musi się udać!

EXTREME BAR SHOW

Czołowi barmani flair w Polsce, udowodnią, że grawitacja nie istnieje, a Newton się mylił !


Na poczet każdego występu przygotowujemy niepowtarzalny spektakl, w którym jako jedyna w Polsce firma, używamy butelek ledowych – świecących w ciemności, oraz profesjonalnej pirotechniki scenicznej. Tego typu pokaz barmański może być znakomitym rozpoczęciem imprezy, jej punktem kulminacyjnym lub ostatnią atrakcją wieczoru. Polega on na efektownym przygotowaniu koktajli do odpowiednio dobranej i skomponowanej muzyki. Podczas występu członkowie naszego zespołu wykonują skomplikowane układy synchroniczne wymieniając się butelkami, shakerami i innymi akcesoriami barowymi.

 

Płonące i ledowe butelki, widowiskowy show, elementy pirotechniczne znakomicie wkomponują się w indywidualny charakter imprezy oraz sprawią, że na długo pozostanie ona w pamięci Państwa gości!

Oferta obejmuje:

  • Podświetlany mobilny bar z całym niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia pokazu oraz obsługi barmańskiej
  • 100 koktajli dla Państwa gości wliczonych w cenę usługi, wykonywanych w widowiskowym stylu Working Flair
  • Konkurs dla publiczności w którym pokażemy jak oszukać grawitację!


Działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem zarażając energią, a nasze pokazy barmańskie doskonale wpłyną na wzrost zainteresowania Państwa eventem.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria „ Pokazy Barmańskie ”

Copyright © 2011
all right reserved
Extreme Bar | tel.509 662 360 Katowice 40-079 ul. Gliwicka 15 marketing@extremebar.pl
undicom.pl
created by